Ücretsiz Firma Ekle
Memet Ali Us
(312) 235 91-92
(532) 245 61-89
Atatürk Cad. 94/2
Merkez / Hatay çayyolu mah. 2432 cad. Çayyolu mah 2432 cad no 160 Çayyolu /
Çankaya / Ankara

Firma Tasarımı

 

HAKKIMIZDA

  Hatay da 1994 yılında hizmete başlamış günümüze kadar işlerini geliştirerek mobilya sektörüne yenilikler konusunda katkıda bulunmuştur.Emin adımlarla abartmadan iş hayatını sürdürmektedir.
  Ahşap kapak konusunda hizmete başlamış olup sipariş usulü çalışmaktayız.stok yapma şartımız yoktur.
  UsAnTe Ahşap Kapak Firmasını
  Mutfak banyo ve muhtelif dolaplar için ihtiyaç olan kullanıma hazır tasarlanmış ahşap, ahşap kaplamalı, masif, modern, kulpsuz, lake, bombeli camlı camsız, ahşap aluminyum kapak ithalatı yapar.
  Yurt içi ve Yurt dışına Pazarlama Yapar.

  UsAnTe Ahşap Kapak Firmasını sizler için ideal Partner yapan özelliklerden bir kaçı.

  Üretimi “ Made in Italy ” olan Ahşap masif kapak ürünlerinin arkasındaki tecrübeli, profesyonel ve garantili İtalya’nın Güçlü Firmalarıyla iş birliği yaparak Ahşap, Ahşap kaplamalı, Masif ve Lake kapakları Türkiye de ilgili sektörlerin hizmetine sunmaktayız.
  Türkiye ve Komşu Ülkelere satan firma olarak Ankara da tecrübeli ve hızlı iş bitiren ekibimizle istikrarlı olarak yanınızdayız.

  UsAnTe Ahşap Kapak , Fason mobilya üretimi , Tedarik sektöründe özellikle çok yaygın tiplerde kullanılan, Klasik, Modern ve özel Tasarımlı sıra dışı kapak üretimi alanında uzmanlaşmış, uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle yüksek kalitede ürünler sunan üretici İtalyan şirketlerinden bir kısım pazarlama ağının Türkiye ayağıdır..

  UsAnTe sizlere malzeme kalitesi ve malzemenin geldiği yer, farklı ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde size özel hazırlanmış ürün, küçük veya büyük miktarlarda siparişlerin tedarikinde esneklik gösterme, hızlı teslimat ve satış sırasında ve sonrasında asistanlık hizmetleri vereceğinin garantisi verir.

  Ayrıcalığımız.!!!
  Ürün araştırmasında :
  * Optimizasyon ve yenilikçi ürün
  * Üretimde sinerji
  * Lojistik entegrasyon
  * Profesyonel ve Ticari Maliyetlerin Düşmesi

  Son kullanıcılar için avantaj ise,
  Malzeme Siparişinden teslimata kadar tüm işlemler tek elden takip edilmesi ve tüm aşamalarda danışmanlık, Asistanlık ve Desteği Sunmaktayız.

  Ücretsiz danışma ve fiyat teklifimiz için bizimle lütfen irtibata geçiniz.